TEST: Fyne Audio F1.8 "5 gwiazdek" What Hi-Fi?

30-09-2020

W najnowszym numerze brytyjskiego miesięcznika „What Hi-Fi?” znajduje się wyśmienity test monitorów szkockiej firmy Fine Audio modelu F8.1.

 

Pięknie wykonane kolumny cieszące się dużym zainteresowaniem zdobyły bardzo przychylną ocenę recenzenta. Pochwalone zostały za: ekscytującą i dynamiczną prezentację, dobrą pracę bez względu na poziom głośności no i właśnie za doskonałą konstrukcję i wykończenie.

  

„Głośniki podstawkowe Fyne F1-8 to doskonałe kolumny. Zapewniają niesamowicie przyjemny odsłuch, pod warunkiem, że nagrania i system są wystarczająco dobre. Nie brakuje zdolnych rywali, ale naszym zdaniem F1-8 nie mają się czego obawiać."

 

„Mają bezpośredni i sprężysty dźwięk, który przyciąga uwagę słuchacza od samego początku. Linie basowe są zaskakująco mocne, ale pozostają z zwinne i melodyjne. Głośniki nie mają trudności z pokazaniem różnic w fakturze między różnymi dźwiękami o niskiej częstotliwości i mogą z łatwością śledzić wiele pasm basowych.”

 

„F1-8 są doskonałe w przekazywaniu emocji…” 

 

„Jesteśmy pod wrażeniem spójności prezentacji. Każdy dźwięk ma swoje miejsce i przyczynia się do przyjemności ze słuchania. Te głośniki są imponująco rytmiczne, a przy odpowiedniej muzyce dają poczucie „jazdy”, do którego niewielu rywali się zbliża.”

 

 

 

PEŁNY TEST Fyne Audio F8.1 na What Hi-Fi

 

 

 

Powiązane produkty:

F1-8 Gloss Walnut para
Fyne Audio

F1-8 Gloss Walnut para

Podstawkowe kolumny głośnikowe