TEST: MoFi StudioDeck Foundation+ na highfidelity.pl

01-02-2021

Na portalu highfidelity.pl znajduje się bardzo dobry test nowej wersji gramofonu StudioDeck oznaczonej jako Foundation z preinstalowaną wkładką, o czym świadczy mały „+” w nazwie.

 

 

„…raz usłyszany StudioDeck Foundation+ każe spoglądać na siebie z szacunkiem.”

„Przede wszystkim dlatego, że jego dźwięk jest tak „ogarnięty” i to z każdej strony. Mam na myśli to, że jest wewnętrznie uporządkowany i celowy. Przez długi czas siedzimy przed głośnikami wsłuchując się w kolejne płyty bez wyraźnych wskazówek co do jego słabszych stron, czy po prostu wyborów konstruktorów, przecież nieuniknionych i to niezależnie od ceny.”

„…Ze wszystkimi trzema krążkami gramofon zaprezentował również niski szum przesuwu i w ogóle niskie szumy.”

„NIE ZAPOMNIANO W TYM WSZYSTKIM O PRZESTRZENI. Każda z odtwarzanych przeze mnie płyt miała ze StudioDeck Foundation+ właściwe obrazowanie, dobrą szerokość i głębokość sceny.”

„StudioDeck Foundation+ jest niezwykle udanym, przemyślanym, wszechstronnym produktem, który zagra równie dobrze płyty nacięte z analogowych taśm „master”, jak i z cyfrowych plików, wyszukany jazz, jak i muzykę elektroniczną. Nie dajmy się tylko zwieść jego prostemu wyglądowi – jego dźwięk nie ma z prostotą nic wspólnego.”

 

TEST MoFi StudioDeck Foundation+ na highfidelity.pl 

 

Powiązane produkty:

StudioDeck Foundation+
MoFi Electronics

StudioDeck Foundation+

Gramofon