TEST: Fyne Audio F704 na Sound Rebels

24-11-2020

Na portalu SoundRebels znajduje się bardzo przychylny test najnowszych kolumn głośnikowych firmy Fyne Audio modelu F704.

 

Opinia 1

„Niestety będąc do bólu szczerym, taka jak przy pomocy F704 prezentacja zdarza się niezwykle rzadko. A gdy do tego dodamy znakomity wynik w kreowaniu spójnej, bo ewidentnie pokazującej w pełni współpracujące ze sobą, a nie każdy sobie, instrumenty na świetnie zdefiniowanej w domenie szerokości, głębokości i trójwymiarowości (wynik głośnika koncentrycznego) wirtualnej scenie, nie mogę zrobić nic innego, jak co prawda przedwcześnie, ale zarekomendować je do posłuchania dosłownie każdemu, nawet zatwardziałemu wrogowi podobnych rozwiązań.”

Opinia 2

„704-ki operują bowiem niezwykle angażującym a zarazem nie tyle zwiewnym, co niewymuszonym dźwiękiem, dając kłam twierdzeniom, iż z dużej kolumny nie da się osiągnąć koherentnego, spójnego przekazu. Cóż, może nie tyle się nie da, co Ci, co tak twierdzą po prostu owej sztuki najzwyczajniej na świecie nie opanowali. A ekipa Fyne Audio tak.”

Czytaj cały test »

Powiązane produkty:

F704 Gloss Walnut
Fyne Audio

F704 Gloss Walnut

Podłogowe kolumny głośnikowe
F704 Gloss Black
Fyne Audio

F704 Gloss Black

Podłogowe kolumny głośnikowe
F704 Gloss White
Fyne Audio

F704 Gloss White

Podłogowe kolumny głośnikowe