FENESTRIA ZDOBYWA KOLEJNĄ NAGRODĘ

08-12-2021
Fenestria spędziła właśnie kilka tygodni w pokoju odsłuchowym Jasona Kennedy'ego, redaktora the-ear.net, i trzeba przyznać, że był nimi zachwycony. Do tego stopnia, że przyznał im jedną ze swoich rzadkich nagród "Editor's Choice". Oto tylko niektóre z jego komentarzy.
"Jest to najbardziej przejrzysty i wyrównany głośnik, jakiego używałem w ciągu ponad trzydziestu lat recenzowania".
"Fenestria łączy w sobie zdumiewającą przejrzystość z całkowitą spójnością muzyczną, otrzymujemy mikro detale, dynamikę i grzmoty oraz połączenie z artystą, które jest bardzo rzadkie.... W rzeczywistości było to wspaniałe, utwór po utworze ujawniał niskie częstotliwości, których inne głośniki nigdy nie były w stanie zdefiniować tak dobrze, ani rozciągnąć tak daleko."
Podsumowując swoją odkrywczą podróż, Jason kończy słowami: "To co odkryłem, to zupełnie nowy stopień wglądu w moją kolekcję muzyki dzięki poziomowi przejrzystości i braku zniekształceń, który jest w ścisłej czołówce."
"Nie jest to tani głośnik, ale jest wiele takich, które kosztują więcej, a czy którekolwiek z nich mogłyby konkurować, jest kwestią otwartą do dyskusji, fenestria są bardzo trudne do pokonania".
Znakomita i wnikliwa recenzja wyjątkowego głośnika, którą świetnie się czyta.
 
 

Powiązane produkty: